LED ekranas Komunalinė

Tai plačiai naudojama galia planavimas, transporto planavimas, vietos priežiūros, saugumo stebėjimo ir kontrolės srityje ir pan. Naudojami siuntimui sistema aukštos rezoliucijos ekranas yra daugiausia sustiprinti stebėjimo vaizdo informaciją, suvokti, siekiant laiku stebėti ir siuntimą. Daug stoties juostelės ekranas ir dvigubai spalvotas ekranas, kuris rodo bilieto informaciją ir iš stoties informaciją, taip pat yra būdas parodyti informaciją išsiuntimo.

Visiškai spalvotas LED ekranas sienos yra LED ekranas technologija į lauką, lauko dekoratyvinis apšvietimas, naujų produktų, kurių veikimo principas yra važiuoti ir kontroliuoja dvi dalys, su mažos LED lemputės kaip šviesą LED ekranas vieneto kvadratinių, kvadratinių LED ap per kelis pikselių elementų pagal tam tikras matrica LED ekranas arba LED reklamos skydai formavimas , plius vaizdo valdiklį ir kompiuterio ryšys, sudaro. LED ekranas yra rūšies energiją į matomos šviesos puslaidininkių, naudojant LED ekranas kaip nauda:

a. didelis efektyvumas, mažos energijos suvartojimą.

b. šviesos kokybė yra gera, nes nėra jokių ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių spektras, nėra jokios šilumos, spindulių, šviesos, LED ekranas šaltinis yra paprastai žalia apšvietimo.

c. ilgą gyvenimą, šviesos srautas ėduonis 50 % vardinės gyvenimo 10 milijonų valandų.

d. saugus. Vienos įtampos tarp maždaug 1.5V ~ 5V, 20mA versija veiklos srovė apie.

e. žalia. Perdirbamų atliekų, jokios taršos; Skirtingai nuo dienos šviesos lempos yra gyvsidabrio komponentus.

f. lanksčiai valdyti, srovė gali būti iš dalies pakeisti reguliuojant šviesos, skirtingų spalvų derinys šviesios spalvos, su laiko valdymo grandinė pasiekti, dinaminis variacijos.

Šiuos privalumus padaryti LED Display laikomas būti ideali žalia šviesa, vis dažniau sėkmingai apšvietimo ir Rodyti programų inžinerijos. Gebėjimas atlikti LED monitoriaus spalvas, apšvietimo valdymo, aplinkos apsaugos ir energijos taupymo vietovėse, nei tradicinio neono lempos, kaitinamųjų, halogeno ir kitų akivaizdžių pranašumų. LED ekranas taškų gali būti jungiamas siekiant suformuoti dinaminis nuolat besikeičiančios vizualiniai efektai.

 

(Source: )

Quick Contact

Contact Information

3rd.Building, Hengchangrong (Hi-Tech) technologijų parkas, Shilongzai, Shiyan Town, Shenzhen, Kinija

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board