Kasdienės priežiūros lauko LED ekranas

Lauko LED ekranas kasdienės priežiūros žinos Patikrink klausimais

Naudoti procese, padaryti žalą lauko led ekrane įvairių priežasčių, turi būti vandeniui, spauduoti, šilumos išsklaidymo, antikorozinės, anti-static, Žaibosaugos, smulkūs gyvūnai ir daro reguliarios techninės priežiūros ir kapitalinio remonto.

1. švarus ekrano paviršiaus

LED ekranas po ilgo laiko valyti ekrano kūno paviršiaus nesikauptų dulkes ir nešvarumus. Pirmą kartą pirkti, elektrolitų, didelio grynumo distiliuotas vanduo, anti-statinis skysčio ir kt., bus būti mažai purškimo valymo skystis į švarią audiniu, tada nuvalykite švelniai palei ta pačia kryptimi, ir prieš valymą, reikia įdėti maitinimo laidą. Galiausiai, naudoti dulkių siurbimo šlapias vandens ir vandens ženklas po plovimo.

2. tvirtinimo lauko led ekranas

Didelis led ekranas priklauso didelės galios vartojimo įrangą, sustabdyti ir paleisti už daug kartų, įskaitant terminalo energijos tiekimo dalies dėl karšto ir šalto gali sukelti laisvumas, kai šilumos uždegamas plastmasines sudedamąsias dalis. Drėgmės erozija gali sukelti prasta kontakto, todėl dažnai turi patikrinti tvirtinimo vietos įrangos įrengimo laipsnis. Užtrauktukų, laiką ir teisę turėtų būti prievarta net, kietas ir veiksmingos.

3. lauko led ekranas korekcija

Yra 100000 val. teorija, gyvenimą, led ekranas, bet iš tikrųjų, a Displėjaus ekranas po paleisti maždaug 5000 ~ 10000 valandų bus lygumą pablogėjo, ėmė augti gėlės, prekybos vertė būtų sumažinama, šiuo metu papunkčiui korekcijai.

4. apžiūrėti lauko led ekranas

Iš rodymo įrenginio visual ar stebėjimo išvaizdą, išbandyti. Įskaitant įranga paviršiaus be gedimų ryšių paskirstymo kabelį grandinė yra normalu. Plieno konstrukcijos patikrinti, lauko ekrano paviršiaus dažų ir rūdis. Tuo pačiu metu taip pat norite padaryti reguliariai šilumos Žaibas apsaugos įrangos priežiūra. Nes daugiau paskatino Rodyti technologijos prašome žemės: www.newstar-led.com

 

(Source: www.Newstar-LED.com)

Quick Contact

Contact Information

3rd.Building, Hengchangrong (Hi-Tech) technologijų parkas, Shilongzai, Shiyan Town, Shenzhen, Kinija

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board