kūrybos LED ekranas

Shenzhen Newstar Optoelektronika Co, Ltd yra pirmaujanti lankstus led ekranas, lenktas led ekranas, kūrybos led ekranas gamintojas, tiekėjas su profesinės led ekrano gamyklos Kinijoje. Esame visada pasiryžę profesinės lankstus led ekranas sprendimus, kūrybos led ekrano paraiškų mūsų klientams. Sveiki Wholesale lankstus led ekranas iš mūsų.

Kodėl mums reikia lankstus led ekranas (arba lenktas led ekranas)?

Meno poreikius ir apdaila

Šiais laikais daug architektų nori, kad jų pastatai atrodo labiau patrauklūs ir unikalus, todėl jie labiau linkę naudoti lanksti led ekranas (lenktas led ekranas) o ne plokšti ekranai geriau tinka į jų architektūros pastatas. Shenzhen Newstar Optoelektronika Co, Ltd sukūrė revoliucinės "Lankstus" modulis, kuris lengvai tilptų į bet kokios sienos formos, išsaugant visas užduoties ypatybes, normalus Led ekranas.

Lanksčiojo modulio

     

Susideda mūsų gumos led moduliai su magnetine inkaro taškų, todėl jūs galite juos laikytis bet kokio metalo paviršiaus ir kad bet kokios formos jums patinka. Galite sukurti nuostabų modelius ir dizainus, lenktas, apvalios, laisvos formos. Galimos 3.mm,4mm. 5mm žingsnis, tai idealiai tinka naudoti nuoma koncertai, televizijos, etapas fone, apdaila ir parodos.

Lanksti led ekranas funkcijos:

1. mūsų lankstus ekranas yra pagamintas iš aukštos kokybės smd LED integruota į specialios gumos modulis, kuriame yra gražus ir aiškus vaizdas, kaip reguliariai vaizdo ekrane
2. su daugiau kaip 1200Hz atnaujinimo dažnis, vaizdas yra mirgėjimo, tinka profesionalai.
3. lengvas ir mažas tūris: 20 kv.m., minkšta lanksti LED ekranas gali būti pakuojami į vieną skrydžio atveju, kuri taupo pinigus pristatymo išlaidos.
4. greitas, paprastas ir nėra brangus įrenginys: 20 kv.m trunka tik reikia pusvalandį, tai laiko ir darbo įrašymas.
5. ekrano uždanga yra pagamintas iš specialios guma, kad gali būti padengtas tapti rainproof, taikomų uždaras ir out.
6. ji yra lanksti, todėl jis tinka prie visų rūšių netaisyklingos formos objektus, pvz., apskritimus, kolonos, elipses, trikampiai ir pan.

7. labai ilgą gyvenimą (daugiau nei 10 metų), priežiūra nedidelė ir lengva.

Taikymas

Newstar's lanksti led ekranai yra plačiai naudojami muziejuje, baras, parodas, TV studijoje, kazino, architektūros dizainas, šou, prekybos centras, Cometic, mažmeninės prekybos parduotuvės ir tt, kaip už lango rodo ir meninės apdailos.

Hot Tags: lanksti led ekranas, minkštas led ekranas, lenkta led ekranas, magnetas vadovavo modulis, Creative LED ekranas, minkštas led modulis
Susiję produktai


Quick Contact

Contact Information

3rd.Building, Hengchangrong (Hi-Tech) technologijų parkas, Shilongzai, Shiyan Town, Shenzhen, Kinija

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board